סל הקניות

עיסוי לבחירה באורך 50 דקות ב"קסם של מגע" בבאר שבע ב99 ש"ח בלבד במקום 200 ש"ח או 190 ש"ח לזוג במקום 400 ש"ח!

 17 
שאר היתרה:  82 ₪ בעת המימוש
קנה
שווי הנחה חיסכון
200 ₪ 101 ₪ 51%
זמן שנשאר לסיום המכירה
01 : 25 : 10
עד כה נרכשו : 211

*שובר יחיד כולל 50 דקות עיסוי לבחירה
*שובר זוגי כולל 50 דקות עיסוי זוגי לכל אחד (העיסויים נעשים אחד אחרי השני) 

ניתן לבחור ממגוון עיסויים:
עיסוי נשים בהריון - עיסוי מרגיע ומפנק עם שמן שקדים טהור כשאת עטופה בכריות מפנקות. משולב עם עיסוי פנים וקרקפת. מתאים החל מהשבוע ה-14.
עיסוי בעזרת אבנים חמות (תוספת 30 ש"ח) - אחד העיסויים המבוקשים ביותר. הנחת אבנים חמות וקרות על גוף המטופל אשר גורמות להיווצרות שינויים פיזיולוגיים בגוף ובכך מנקים את הגוף מרעלים.
עיסוי רקמות עמוק - טכניקת עיסוי אשר חודרת לרקמות העמוקות ביותר של השריר ועוזרות בשחרור התכווצויות והצטברות מתחים בגוף. מתאים במיוחד לעוסקים בפעילות גופנית.
עיסוי שוודי - העיסוי השוודי מתבצע בעזרת שמן במגע ישיר עם הגוף. העיסוי הוא נעים ומפנק ומביא להרפיה ולשחרור ממתחים העצורים בגוף.
טיפול רפלקסולוגי - שיטת טיפול אשר משתמשת בכפות הרגליים לאבחון ולטיפול.
כוסות רוח - כוסות רוח הן שיטה משלימה ברפואה משלימה לעיסויים, טיפול בהצטננויות ועוד. שיטה זו מהווה כבר מאות שנים חלק אינטגרלי ברפואה הסינית (וגם האינדיאנית), אך עם השנים נכנסה לרפואה העממית ברחבי אירופה, אסיה, ואפריקה. זוהי טכניקה עתיקה, שאף הוזכרה על ידי הרמב"ם במאה ה-12 כ"קרן מציצה", מכיוון שבעבר השתמשו בקרני בעלי חיים, כוסות העשויות מבמבוק, חימר, ולבסוף זכוכית.
עיסוי איורוודה - עיסוי האיורוודה מעניקים רוגע ושלווה, ממריצים ומעוררים התחדשות. בנוסף, הטיפול תורם לחידוש וחיזוק העור ומסיר את הרעלים ממחזור הדם.
הטיפול הנפוץ ביותר באיורוודה הוא עיסוי בשמן, והוא מומלץ כטיפול יומיומי לחיזוק והזנת העור. כאשר הגוף יבש, והעור מחוספס, החיכוך הנגרם תוך כדי תנועה יוצר חום וכאב, המחמירים את הדושה-ואטה ומפריעים לזרימת האנרגיות בגוף.
הטיפול נעשה על ידי ניסוך שמן שומשום חם על המצח ועל איזור "העין השלישית", שהוא איזור בלוטת יותרת המוח.
שמני העיסוי מחליקים את החיכוך ומפזרים את החום לאורך כל הגוף במידה שווה. השמנים מזינים ומגמישים את העור ומחזקים את מערכת העצבים. הכמות הקטנה של השמן הנותר בעור לאחר העיסוי, נספגת בכל מערכות הגוף ומספקת התנגדות ללחץ הסביבתי ולטמפרטורה החיצונית

האותיות הקטנות

מימוש השובר:
מיידי

האם ניתן הגעה למקום:
כן, בתיאום מראש בלבד
תנאי הרכישה:
ללא הגבלת שוברים לרכישה

על ביטול יש להודיע 24 שעות לפני מועד התור
תוקף שובר:
60 יום
הערות:
הגעה למקום תעשה עם השובר מודפס

התשלום במעמד המימוש מתבצע במזומן בלבד

עיסוי אבנים חמות בתוספת 30 ש"ח לאדם

 

פרטי הספק