סל הקניות

בר מתוקים צבעוני ואטרקטיבי שיהפוך כל אירוע להצלחה! מבחר ממתקים רחב ומגוון לכל סוג אירוע במבצע מיוחד החל מ649 ש"ח בלבד!

 9 
שאר היתרה:  640 ₪ בעת המימוש
קנה
שווי הנחה חיסכון
1,299 ₪ 650 ₪ 51%
זמן שנשאר לסיום המכירה
02 : 14 : 07
עד כה נרכשו : 17

מחפשים בר מתוק לאירוע? הגעתם למקום הנכון! 

בר מתוקים צבעוני ואטרקטיבי יכול להפוך כל אירוע להצלחה. 
הבר המתוק עשיר, מגוון ומעוצב הכולל מגוון רחב ועשיר של סוכריות גומי מכל הסוגים! מרשמלו, בנניות, שטיחים, מסטיקים, נחשים, סוכריות על מקל, שיפודי ממתקים מעוצבים ועוד... הכל מסודר ומוצג בצורה אסתטית ויפה בוואזות מעוצבות ובכלים מהודרים. כבונוס נוסף! כל הטוב הזה מגיע בליווי מפלי שוקולד בלגי איכותי!
ניתן להתאים בר לכל אירוע! גם לאירועים קטנים. מתאים לחתונה, בר/בת מצווה, ברית/ה, ימי הולדת, חינה, שבת חתן, כנסים, ועדי עובדים וכו'.
 
*חבילה מספר 1: בר מתוק לאירועים עד 200 איש, הכולל מגוון רחב של ממתקים ומתוקים מכל הסוגים, מגשי קומות, ואזות וקערות מעוצבות מלאות בכל טוב, שיפודי מרשמלו, שיפודי גומיות, סוכריות על מקל ועוד! רק ב649 ש"ח! (באיזור המרכז)
*חבילה מספר 2: בר מתוק לאירועים עד 120 איש, הכולל מגוון רחב של ממתקים ומתוקים מכל הסוגים, מגשי קומות, ואזות וקערות מעוצבות מלאות בכל טוב, שיפודי מרשמלו, שיפודי גומיות, סוכריות על מקל ועוד! רק ב799 ש"ח!
*חבילה מספר 3: בר מתוק לאירועים עד 300 איש, הכולל מגוון ענק ורחב של ממתקים, שוקולדים ומתוקים מכל הסוגים, מגשי קומות, ואזות וקערות מעוצבות מלאות בכל טוב, פרלינים שוקולד יוקרתיים, שיפודי מרשמלו, שיפודי גומיות, סוכריות על מקל ועוד.. יחד עם מפל שוקולד חם! רק ב1499 ש"ח!
האותיות הקטנות

מימוש השובר: 
בתיאום טלפוני מראש בלבד
תנאי הרכישה: 
ללא הגבלת שוברים לרכישה
תוקף שובר: 
60 יום לתיאום ראשוני
הערות: 
יש לתאם טלפונית מראש תאריכים, מיקום ופרטים נוספים
כל המוצרים בכשרות מהודרת ופרווה

פרטי הספק